نشست صمیمی فرماندار جرقویه با مردم روستای حسین آباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست صمیمی مردم روستای حسین آباد با محسن ریاحی فرماندار جرقویه در محل مسجد چهارده معصوم این روستا برگزار گردید.

در این نشست ریاحی فرماندارجرقویه ضمن تشکر از حضور مردم و برگزارکنندگان این نشست، گفت: به برکت  نظام انقلاب اسلامی در طول این چند دهه اقدامات خوبی برای روستاها در زمینه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، آموزشی،ورزشی و … صورت گرفته است.

در ادامه برخی از حاضرین به بیان مسائل و مشکلات روستا پرداختند که مسئله سگ های ولگرد، زیرساخت های عمرانی و آموزشی از مهمترین آنها بود که فرماندار قول مساعدت و پیگیری های لازم را درانجام رفع این مشکلات دادند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 6 =