دیدار فرماندار به اتفاق برخی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید مهدی جمشیدی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، همزمان با روز مبارزه با مواد مخدر محسن ریاحی فرماندار به اتفاق تعدادی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید مهدی جمشیدی تنها شهید مبارزه با موادمخدر شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

فرماندار جرقویه در دیدار با خانواده شهید مهدی جمشیدی گفت: خونهایی که شهدا در راه حراست از خاک و امنیت و آرمانهای اسلام و انقلاب بر زمین ریخته اند، ضامن دوام و بقای این انقلاب است که به فضل الهی متصل به انقلاب حضرت مهدی(ع) خواهد شد.

محسن ریاحی گفت: خدمت بی منت و صادقانه مسئولین به مردم یکی از کمترین کارهایی است که در قدرشناسی از شهیدان می تواند انجام گیرد.

شهید مدافع وطن مهدی جمشیدی یکی از نیروهای یگان تکاوری مستقل شرق اصفهان بود که اردیبهشت سال ۱۳۹۸ مصادف با ماه مبارک رمضان در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان شهرضا به شهادت رسید.

عمده فعالیت یگان تکاوری مستقل شرق اصفهان در محورهای کویری شرق اصفهان و استانهای همجوار به منظور مبارزه با قاچاق مواد مخدر می باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =