دیدار فرماندار به اتفاق برخی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید مهدی جمشیدی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، همزمان با روز مبارزه با مواد مخدر محسن ریاحی فرماندار به اتفاق تعدادی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید مهدی جمشیدی تنها شهید مبارزه با موادمخدر شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

فرماندار جرقویه در دیدار با خانواده شهید مهدی جمشیدی گفت: خونهایی که شهدا در راه حراست از خاک و امنیت و آرمانهای اسلام و انقلاب بر زمین ریخته اند، ضامن دوام و بقای این انقلاب است که به فضل الهی متصل به انقلاب حضرت مهدی(ع) خواهد شد.

محسن ریاحی گفت: خدمت بی منت و صادقانه مسئولین به مردم یکی از کمترین کارهایی است که در قدرشناسی از شهیدان می تواند انجام گیرد.

شهید مدافع وطن مهدی جمشیدی یکی از نیروهای یگان تکاوری مستقل شرق اصفهان بود که اردیبهشت سال ۱۳۹۸ مصادف با ماه مبارک رمضان در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان شهرضا به شهادت رسید.

عمده فعالیت یگان تکاوری مستقل شرق اصفهان در محورهای کویری شرق اصفهان و استانهای همجوار به منظور مبارزه با قاچاق مواد مخدر می باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − یک =