دیدار مدیرکل محیط زیست استان با فرماندار شهرستان جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، دکتر لاهیجان زاده مدیرکل محیط زیست استان اصفهان با محسن ریاحی فرماندار جرقویه دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ریاحی فرماندار جرقویه ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیرکل محیط زیست در شهرستان، گفت: با توجه به ظرفیت های زیستی و قرارگرفتن بخشی از زیست گاه کلاه قاضی و تالاب گاو خونی در جرقویه نیاز به استقرار اداره محیط زیست در این شهرستان است.

وی با بیان اینکه حمایت و حفاظت از محیط زیست یک وظیفه همگانی است و ما نیز بر اساس این وظیفه تمام تلاش خود را در راستای حفاظت و حراست از این موهبت الهی بکار می بندیم، افزود: در راستای پاسخ‌گویی به خواسته مردم جرقویه و مطالبه عمومی، پیگیری خود را برای استقرار اداره محیط‌زیست در شهرستان تشدید خواهیم کرد.

در ادامه دکتر لاهیجان زاده  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ، ضمن تشریح وظایف و مسولیتهای سازمان متبوع بر لزوم بهره گیری از کلیه ظرفیتهای شهرستان در جهت حفاظت از محیط زیست تاکید نمودند و از حمایتهای فرماندار شهرستان در این راستا تقدیر نمودند و ابراز امیدواری نمودند با تامین اعتبار لازم اداره محیط زیست در شهرستان مستقر شود .

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 7 =