دیدار مدیرکل محیط زیست استان با فرماندار شهرستان جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، دکتر لاهیجان زاده مدیرکل محیط زیست استان اصفهان با محسن ریاحی فرماندار جرقویه دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ریاحی فرماندار جرقویه ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیرکل محیط زیست در شهرستان، گفت: با توجه به ظرفیت های زیستی و قرارگرفتن بخشی از زیست گاه کلاه قاضی و تالاب گاو خونی در جرقویه نیاز به استقرار اداره محیط زیست در این شهرستان است.

وی با بیان اینکه حمایت و حفاظت از محیط زیست یک وظیفه همگانی است و ما نیز بر اساس این وظیفه تمام تلاش خود را در راستای حفاظت و حراست از این موهبت الهی بکار می بندیم، افزود: در راستای پاسخ‌گویی به خواسته مردم جرقویه و مطالبه عمومی، پیگیری خود را برای استقرار اداره محیط‌زیست در شهرستان تشدید خواهیم کرد.

در ادامه دکتر لاهیجان زاده  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ، ضمن تشریح وظایف و مسولیتهای سازمان متبوع بر لزوم بهره گیری از کلیه ظرفیتهای شهرستان در جهت حفاظت از محیط زیست تاکید نمودند و از حمایتهای فرماندار شهرستان در این راستا تقدیر نمودند و ابراز امیدواری نمودند با تامین اعتبار لازم اداره محیط زیست در شهرستان مستقر شود .

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =