آئین افتتاحیه استانی فعالیتهای تابستانی دانش آموزان استان اصفهان به میزبانی شهر نصرآباد جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم افتتاحیه استانی فعالیتهای تابستانی دانش آموزان استان اصفهان ویژه دانش آموزان عشایری برای اولین بار در شهر نصرآباد جرقویه با حضور ریاحی فرماندار شهرستان و برخی از مسئولین استانی و شهرستانی در محل دبیرستان حضرت معصومه (سلام الله علیها) با شعار با شعار تربیت بدون توقف و در قالب طرح نور علی نور برگزار گردید.

در این مراسم محسن ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه در سطح شهرستان اقدامات خیلی خوبی در برگزاری کلاس های آموزشی برای اوقات و فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان انجام شده است، افزود: هدف از برگزاری کلاس های آموزشی و اوقات و فراغت به منظور پیش بردن اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

فرماندار با اشاره به اینکه دانش آموزان براساس تونایی ها و علاقه مندی نوع فعالیت تابستانی خود را انتخاب می نمایند، گفت: توجه به اهداف طرح اوقات فراغت دانش آموزان باید در اولویت امور قرار گیرد و اوقات فراغت در نهایت منتهی به هویت بخشی و مهارت دانش آموزان شود.

وی اظهار داشت: اوقات فراغت باید زمینه شکل گرفتن رفتار و نگرش در جهت تقویت و کسب مهارت و در نتیجه رسیدن به توانمندی دانش آموزان را به همراه داشته باشد.

شایان ذکراست کلاس های اوقات و فراغت در رشته های سفالگری،طراحی، نقاشی، دوخت لباس محلی، گلیم بافی، قالی بافی، بافت کله قندی و… در رده سنی ۷ تا ۱۸ سال برگزار می شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یک =