پلمپ یک واحد صنفی در بخش علیای جرقویه

فرماندار جرقویه: یک واحد صنفی به دلیل رعایت نکردند نکات بهداشتی در بخش علیا پلمپ شد.

به گزارش روابط فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه سومین گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی جرقویه انجام شده، افزود: با توجه به گزارشات مردمی مبنی بر گرانفروشی، عدم درج قیمت روی کالاها، کم فروشی و عدم رعایت نکات بهداشتی تیم بازرسی با حضور خود در سطح بخش علیا از واحدهای صنفی بازرسی نمودند.

ریاحی تأکید کرد: در این سه بازرسی مشترک بیش از ۱۵۰ واحدهای صنفی بازرسی به عمل آمده که حدود ۷۰ واحد صنفی از اکیپ تیم بازرسی اخطار دریافت نمودند.

ریاحی با بیان اینکه یک واحد صنفی به دلیل بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی و تذکرات بازرسان بهداشت و عدم انطباق با موازین بهداشتی و سایر نواقص بهداشتی پلمب شد،گفت: سلامت مردم خط قرمز ما است و با واحدهای صنفی که با سهل انگاری سلامت مردم را به مخاطره بیندازند و یا اقدام به گران‌فروشی نمایند، برخورد خواهد شد.

وی افزود: این بازرسی ها به صورت سرزده در طول هفته از فروشگاه ها و اصناف به صورت مستمر انجام می شود و با واحدهای صنفی که کم فروشی، گرانفروشی، احتکار، کالای قاچاق، عدم درج قیمت به کالاها و عدم رعایت نکات بهداشتی به صورت قاطع و قانونی برخورد خواهیم کرد.

تیم بازرسی متشکل از نماینده فرماندار، تعزیرات حکومتی،جهادکشاورزی،صمت، شبکه بهداشت،شبکه دام پزشکی و نیروی انتظامی است، و مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلفات می توانند با شماره ۱۳۵ تماس حاصل نمایند و گزارش خود را اعلام نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =