پلمپ یک واحد صنفی در بخش علیای جرقویه

فرماندار جرقویه: یک واحد صنفی به دلیل رعایت نکردند نکات بهداشتی در بخش علیا پلمپ شد.

به گزارش روابط فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه سومین گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی جرقویه انجام شده، افزود: با توجه به گزارشات مردمی مبنی بر گرانفروشی، عدم درج قیمت روی کالاها، کم فروشی و عدم رعایت نکات بهداشتی تیم بازرسی با حضور خود در سطح بخش علیا از واحدهای صنفی بازرسی نمودند.

ریاحی تأکید کرد: در این سه بازرسی مشترک بیش از ۱۵۰ واحدهای صنفی بازرسی به عمل آمده که حدود ۷۰ واحد صنفی از اکیپ تیم بازرسی اخطار دریافت نمودند.

ریاحی با بیان اینکه یک واحد صنفی به دلیل بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی و تذکرات بازرسان بهداشت و عدم انطباق با موازین بهداشتی و سایر نواقص بهداشتی پلمب شد،گفت: سلامت مردم خط قرمز ما است و با واحدهای صنفی که با سهل انگاری سلامت مردم را به مخاطره بیندازند و یا اقدام به گران‌فروشی نمایند، برخورد خواهد شد.

وی افزود: این بازرسی ها به صورت سرزده در طول هفته از فروشگاه ها و اصناف به صورت مستمر انجام می شود و با واحدهای صنفی که کم فروشی، گرانفروشی، احتکار، کالای قاچاق، عدم درج قیمت به کالاها و عدم رعایت نکات بهداشتی به صورت قاطع و قانونی برخورد خواهیم کرد.

تیم بازرسی متشکل از نماینده فرماندار، تعزیرات حکومتی،جهادکشاورزی،صمت، شبکه بهداشت،شبکه دام پزشکی و نیروی انتظامی است، و مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلفات می توانند با شماره ۱۳۵ تماس حاصل نمایند و گزارش خود را اعلام نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =