برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش بخش علیای جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، جلسه شورای آموزش و پرورش بخش علیای جرقویه با حضور محسن ریاحی فرماندار و اعضای این شورا در محل ساختمان بخشداری علیا برگزار گردید.

در این جلسه ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه لازمه ی پیشرفت همه جانبه جوامع بها دادن به امر اموزش است، افزود: در جامعه ای که آموزش و پرورش در راس امور قرار دارد ان جامعه در حال پیشرفت است.

فرماندار تصریح کرد: مدارس در روستاها و شهرها مکان مناسبی برای برگزاری کلاس های آموزشی و پایگاه های اوقات و فراغت نوجوانان و جوانان در فصل تابستان است.

در ادامه نیز مدیریت آموزش و پرورش بخش علیا در خصوص برخی مسائل و مشکلات من جمله پیگیری دریافت افزایش سهمیه کنکور،تکمیل تجهیزات آموزشی هنرستان و فنی و حرفه ای، تأسیس مرکز مشاوره ویژه دانش آموزان و مشکل ایاب و ذهاب معلمان و دانش آموزان مطالبی را بیان نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 5 =