مهندس مصیب به عنوان مدیرعامل امور برق نواحی شرق اصفهان منصوب شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل امور برق نواحی شرق اصفهان با حضور فرماندار در سالن جلسات فرمانداری جرقویه برگزار گردید.

محسن ریاحی فرماندار با بیان اینکه اقدامات خیلی خوبی در زمینه برق رسانی و روشنایی در سطح شهرستان جرقویه صورت گرفته است، افزود: به برکت نظام انقلاب اسلامی خیلی از شهرها و روستاها که از وجود برق محروم بودند با همت مسئولین مربوطه امر برق رسانی به تمام مناطق محقق گردیده است.

فرماندار تصریح کرد: یکی از زیرساخت‌های اساسی و مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری تامین برق است، در این مورد اقدامات خوبی مثل احداث نیروگاه خورشیدی در شهرستان صورت گرفته است.

در ادامه مدیرعامل سابق گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در منطقه شرق اصفهان ارائه نمودند.

در پایان نیز از زحمات مهندس سلطانی مدیرعامل سابق امور برق نواحی شرق اصفهان تقدیر و تشکر به عمل آمد و مهندس مصیب به عنوان مدیرعامل جدید این امور معرفی گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + چهار =