دیدار مدیرکل دامپزشکی استان با فرماندار جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه دکتر موسوی مدیرکل دامپزشکی استان با حضور در محل دفتر فرماندار با محسن ریاحی فرماندار جرقویه دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه محسن ریاحی با بیان اینکه اقدامات دامپزشکی و خدمت رسانی به دامداران و تولید کنندگان فراورده های خام دامی نقش مهمی در افزایش میزان بهره وری صنعت دامپروری دارد، افزود: بدون تردید تلاشهای کارکنان دامپزشکی موجب تأمین بهداشت عمومی و محافظت از امنیت غذایی جامعه و ایجاد توسعه پایدار و رونق اقتصادی در شهرها و روستا ها می گردد.

وی بیان داشت: مجموعه اداره دامپزشکی شهرستان با وجود مسئولیت گسترده ای که دارند نیازمند تقویت نیروی انسانی ، تکمیل تجهیزات اداری و ارتقای شبکه دامپزشکی است ،که امید است اداره کل دامپزشکی استان به این موضوعات توجه بیشتری داشته باشند.

در ادامه مدیرکل دامپزشکی استاناصفهان به تشریح وظایف دامپزشکی در خصوص پیشگیری از بیماریهای مشترک بین انسان و دام، نظارت بر فرآورده های خام دامی، کنترل و پیشگیری بیماریهای دامی پرداخت و گفت: در تخصیص اعتبارات جهت واکسیناسیون و پیشگیری از بروز بیماری هایی نظیر تب برفکی، دامپزشکی را پشتیبانی و حمایت نمائید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + نوزده =