شهرستان جرقویه به عنوان پایلوت اجرای طرح مقابله با آثار خشکسالی در استان اصفهان انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست طرح مقابله با آثار خشکسالی که برای اولین بار در چند کشور دنیا در حال اجراست، با حضور فرماندار جرقویه، نماینده جمعیت هلال احمر استان و برخی مسئولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در ایران نیز استان های اصفهان، کرمان و هرمزگان جهت اجرای این طرح انتخاب شده اند. در استان اصفهان منطقه شرق و شهرستان جرقویه به عنوان پایلوت این طرح انتخاب گردیده است که هزینه این طرح از سوی کشور ژاپن با همکاری فدراسیون بین المللی صلیب سرخ جهت ساماندهی مناطق کم برخوردار در زمینه های بهداشتی، درمانی، تأمین آب شرب و مشاغلی که طی سال های گذشته بر اثر خشکسالی تهدید و یا از بین رفته اند، قرار می گیرد.

در این جلسه همچنین مقرر گردید ناحیه مقاومت بسیج سپاه با همکاری برخی از ادارات پرسش نامه هایی که مربوط به جمع آوری اطلاعات خانوارها است را بین شهروندان شهرستان توزیع و اطلاعات آنان را جمع آوری نمایند.

محسن ریاحی فرماندار جرقویه در این نشست بیان داشت: این طرح فرصت مناسبی است که شهرستان جرقویه به عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شده است و می بایست تمامی دستگاه های اجرایی با همکاری یکدیگر بیشترین بهره را از آن ببرند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دوازده =