شهرستان جرقویه به عنوان پایلوت اجرای طرح مقابله با آثار خشکسالی در استان اصفهان انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست طرح مقابله با آثار خشکسالی که برای اولین بار در چند کشور دنیا در حال اجراست، با حضور فرماندار جرقویه، نماینده جمعیت هلال احمر استان و برخی مسئولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در ایران نیز استان های اصفهان، کرمان و هرمزگان جهت اجرای این طرح انتخاب شده اند. در استان اصفهان منطقه شرق و شهرستان جرقویه به عنوان پایلوت این طرح انتخاب گردیده است که هزینه این طرح از سوی کشور ژاپن با همکاری فدراسیون بین المللی صلیب سرخ جهت ساماندهی مناطق کم برخوردار در زمینه های بهداشتی، درمانی، تأمین آب شرب و مشاغلی که طی سال های گذشته بر اثر خشکسالی تهدید و یا از بین رفته اند، قرار می گیرد.

در این جلسه همچنین مقرر گردید ناحیه مقاومت بسیج سپاه با همکاری برخی از ادارات پرسش نامه هایی که مربوط به جمع آوری اطلاعات خانوارها است را بین شهروندان شهرستان توزیع و اطلاعات آنان را جمع آوری نمایند.

محسن ریاحی فرماندار جرقویه در این نشست بیان داشت: این طرح فرصت مناسبی است که شهرستان جرقویه به عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شده است و می بایست تمامی دستگاه های اجرایی با همکاری یکدیگر بیشترین بهره را از آن ببرند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =