فرماندار جرقویه: هزینه درمان در بیمارستان باید با تعرفه دولتی باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در نمازجمعه شهرنیک آباد با بیان اینکه یکی از مطالبات به حق مردم خدمات دهی مؤثر بیمارستان است، گفت: بیمارستان و اورژانس می بایست به صورت شبانه روزی ارائه خدمات به بیماران و مراجعه کنندگان داشته باشد.

فرماندار با اشاره به اینکه جلساتی در خصوص تعرفه و هزینه های زیاد بیمارستان برگزار نمودیم تا برخی از هزینه ها به صورت دولتی و طرف قرارداد با بیمه باشد، گفت: در حال حاضر خدمات دهی بیمه ای در بیمارستان مطلوب نیست.

وی با تأکید بر اینکه دولت سیزدهم اقدامات خوبی در شهرستان انجام داده است، گفت: با توجه به اینکه جرقویه یکی از شهرستان های تازه تأسیس است منتهی در این یک سال اداراتی چون ورزش و جوانان، کتابخانه های عمومی، دامپزشکی، میراث فرهنگی و گردشگری، شبکه بهداشت و درمان، ارتقای نمایندگی جهادکشاورزی به اداره، دفتر امور عشایر، اداره برق، منابع طبیعی و برخی ادارات دیگر در شهرستان مستقر شدند.

ریاحی تصریح کرد: در بخش بهداشت و درمان در سطح شهرستان اقداماتی چون پوشش ۷۰درصدی واکسیناسیون کرونا، کاهش ۶۰ درصدی مبتلیان به بیماری سالک،راه اندازی نمونه گیری آزمایشگاه دولتی، انتقال واحدتسهیلات زایمانی به داخل بیمارستان و فعال سازی ساختمان زایشگاه شهر نیک آباد صورت گرفته است.

وی افزود: ساختمان مرکز خدمات درمانی شهر نصرآباد نیز پیشرفت قابل ملاحظه ای تا کنون داشته است که در تلاش هستیم در سال آتی این مرکز افتتاح و بهره برداری برسد.

فرماندار با بیان اینکه یکی از اهداف دولت مردمی و انقلابی تأمین مسکن برای مردم بخصوص جوانان است، گفت: در شهرهای نیک آباد، محمدآباد، نصرآباد و حسن آباد متراژ قابل توجهی زمین جهت ساخت نهضت ملی مسکن در اختیار متولیان این امر قرار گرفته است که در شهرهای نصرآباد و حسن آباد جهت ساخت و ساز پروانه ساخت صادر شده است.

ریاحی عنوان کرد: در مسکن روستایی نیز مجوز ساخت ۹۰ واحد مسکن برای روستای رامشه أخذ شده که در هفته های آینده کلنگ زنی ساخت این واحدها زده خواهد شد. یکی از دغدغه های مردم روستا مشکلات زمین های دولتی است که الحاقیه برای واگذاری آنان گرفته شده است.

وی تصریح کرد: در حوزه عمران نیز طول یک سال گذشته توسط دهیاری ها و شهرداری ها بیش از ۱۰۰هزار مترمربع آسفالت ریزی در سطح شهرستان شده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =