فرماندار جرقویه: هزینه درمان در بیمارستان باید با تعرفه دولتی باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در نمازجمعه شهرنیک آباد با بیان اینکه یکی از مطالبات به حق مردم خدمات دهی مؤثر بیمارستان است، گفت: بیمارستان و اورژانس می بایست به صورت شبانه روزی ارائه خدمات به بیماران و مراجعه کنندگان داشته باشد.

فرماندار با اشاره به اینکه جلساتی در خصوص تعرفه و هزینه های زیاد بیمارستان برگزار نمودیم تا برخی از هزینه ها به صورت دولتی و طرف قرارداد با بیمه باشد، گفت: در حال حاضر خدمات دهی بیمه ای در بیمارستان مطلوب نیست.

وی با تأکید بر اینکه دولت سیزدهم اقدامات خوبی در شهرستان انجام داده است، گفت: با توجه به اینکه جرقویه یکی از شهرستان های تازه تأسیس است منتهی در این یک سال اداراتی چون ورزش و جوانان، کتابخانه های عمومی، دامپزشکی، میراث فرهنگی و گردشگری، شبکه بهداشت و درمان، ارتقای نمایندگی جهادکشاورزی به اداره، دفتر امور عشایر، اداره برق، منابع طبیعی و برخی ادارات دیگر در شهرستان مستقر شدند.

ریاحی تصریح کرد: در بخش بهداشت و درمان در سطح شهرستان اقداماتی چون پوشش ۷۰درصدی واکسیناسیون کرونا، کاهش ۶۰ درصدی مبتلیان به بیماری سالک،راه اندازی نمونه گیری آزمایشگاه دولتی، انتقال واحدتسهیلات زایمانی به داخل بیمارستان و فعال سازی ساختمان زایشگاه شهر نیک آباد صورت گرفته است.

وی افزود: ساختمان مرکز خدمات درمانی شهر نصرآباد نیز پیشرفت قابل ملاحظه ای تا کنون داشته است که در تلاش هستیم در سال آتی این مرکز افتتاح و بهره برداری برسد.

فرماندار با بیان اینکه یکی از اهداف دولت مردمی و انقلابی تأمین مسکن برای مردم بخصوص جوانان است، گفت: در شهرهای نیک آباد، محمدآباد، نصرآباد و حسن آباد متراژ قابل توجهی زمین جهت ساخت نهضت ملی مسکن در اختیار متولیان این امر قرار گرفته است که در شهرهای نصرآباد و حسن آباد جهت ساخت و ساز پروانه ساخت صادر شده است.

ریاحی عنوان کرد: در مسکن روستایی نیز مجوز ساخت ۹۰ واحد مسکن برای روستای رامشه أخذ شده که در هفته های آینده کلنگ زنی ساخت این واحدها زده خواهد شد. یکی از دغدغه های مردم روستا مشکلات زمین های دولتی است که الحاقیه برای واگذاری آنان گرفته شده است.

وی تصریح کرد: در حوزه عمران نیز طول یک سال گذشته توسط دهیاری ها و شهرداری ها بیش از ۱۰۰هزار مترمربع آسفالت ریزی در سطح شهرستان شده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهار =