نشست صمیمی و هم اندیشی فعالین عرصه فضای مجازی با فرماندار جرقویه

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست فعالین فضای مجازی جرقویه با فرماندار در محل مسجد انصار المهدی شهر نیک آباد برگزار گردید.

محسن ریاحی فرماندار جرقویه در این نشست با بیان اینکه رسانه ها نقش مهمی در جهادتبیین دارند، افزود: دولت سیزدهم خدمات خیلی موثری در سطح شهرستان انجام داده است که از دوستان رسانه خواهان اطلاع رسانی این اقدامات به مردم فهیم هستیم.

ریاحی با اشاره به اینکه تمامی مسئولین آماده پاسخگویی به مطالبات و انتقادات منصفانه مردم هستند، گفت: مجموعه فرمانداری آماده هرگونه ارائه نظرات و پیشنهادات از سوی مردم است و در هر شرایط پاسخگو هستند.

فرماندار تصریح کرد : تمامی اقدامات دولت سیزدهم در زمینه های عمرانی، بهداشتی، اقتصادی، کشاورزی، ورزشی، اجتماعی، فرهنگی و… جمع آوری شده است و طی روزهای آتی به اطلاع عموم مردم عزیز خواهیم رساند.

ریاحی با تأکید بر اینکه مسئولین بیمارستان موظف به استقرار پزشک متخصص و عمومی در بیمارستان است، عنوان کرد: در دولت سیزدهم اقدامات خوبی در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان اجرایی شده که برخی از این اقدامات ساخت مرکز شبانه روزی کلینیک درمانی در بخش علیا، احداث آزمایشگاه عدم اعتیاد در شهر نیک آباد،کاهش ۶۰درصدی آمار مبتلایان به سالَک، راه اندازی نمونه گیری آزمایشگاه دولتی، انتقال واحدتسهیلات زایمانی به داخل بیمارستان و فعال سازی ساختمان زایشگاه شهر نیک آباد است.

فرماندار با عنوان اینکه درصدد هستیم تا کلیه خدمات بهداشت و درمان را تحت پوشش بیمه درمان قرار دهیم، گفت: مسئولین بیمارستان می بایست با سازمان تأمین اجتماعی و بیمه سلامت تفاهم‌نامه و قرارداد امضا نمایند تا این امر به زودی محقق شود.

وی با اشاره به اینکه تردد کامیون های سنگ کش و سنگین در سطح شهرستان بسیار زیاد که باعث تخریب آسفالت جاده ها شده است، افزود: حدود ۴۰کیلومتر جاده های سطح شهرستان نیاز به مرمت و روکش آسفالت دارند و مسئولین مربوطه در حال رایزنی تأمین اعتبار برای رفع این مشکلات هستند.

وی افزود: تاکنون حدود۱۲۰ کیلومتر شانه سازی و ایمنی سازی جاده ها را توسط نیروهای خدوم راهداری و حمل نقل جاده ای انجام شده همچنین حدود ۳کیلومتر و ۲۰۰ متر نیز باند جدید در محور جاده نصرآباد به شهرضا توسط شهرداری نصرآباد احداث گردیده است. ورودی سه راهی محمدآباد و آذرخواران در آینده نزدیک ساماندهی می شود.

ریاحی با بیان اینکه از دیگر اقدامات دولت سیزدهم ساخت باند پدهوایی اورژانس در سه نقطه از شهرستان است تا در مواقع ضروری از نیروهای امدادی هوایی استفاده شود، گفت: یکی از شرایط جهت احداث پایگاه اورژانس رعایت حدفاصل ۴۰کیلومتری بین دو پایگاه است که با توجه به وجود اورژانس در شهر محمدآباد این امر برای شهر نیک آباد میسر نیست.

فرماندار با عنوان اینکه یکی از مزیت های شهرستان شدن جرقویه تکمیل شدن چارت اداری است، گفت: رایزنی هایی در خصوص مستقر شدن هلال احمر، اداره صمت و فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: مجتمع اداری در آینده نزدیک مستقر و فعالیت خود را آغاز خواهد کرد همچنین برای احداث آمفی تئاتر و پارک برای اهالی شهرنیک آباد با شهرداری و مسکن و شهرسازی جلساتی برگزار نموده ایم.

وی در پایان از تمامی فعالین فضای مجازی که به حق مطالبات مردم را در این حوزه مطرح می نمایند قدردانی و تشکر نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =