فرماندار جرقویه: قرآن کریم هدایتگر انسان به سوی خیر و سعادت است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه درسهایی از قرآن شهرستان با حضور فرماندار در محل دارالقرآن نیک آباد برگزار گردید.

در این مراسم محسن ریاحی فرماندار با بیان اینکه قرآن کریم هدایتگر انسان به سوی خیر و سعادت است و بیشتر مشکلاتی که جامعه اسلامی با آن مواجه است دور شدن از فرهنگ قرآنی است، افزود: قرآن بهترین سلاح مسلمانان در مقابل دشمنان است و آنها به دنبال فاصله انداختن میان قرآن و مسلمانان هستند و توجه به قرآن عزت و سربلندی را به دنیای اسلام و مسلمانان باز خواهد گرداند.

وی با بیان اینکه تمسک به قرآن بزرگترین راه نجات انسان است تصریح کرد: عمل به دستورات قرآنی و توجه به مفاهیم ارزشمند آن ، عزت و اقتدار مسلمانان را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار تصریح کرد: هدف از برگزاری این مسابقه اشاعه ترویج فرهنگ معارف علوم قرآنی در سطح شهرستان و آگاهی از دستورات تعالیم نورانی و انسان ساز قرآن مجید است.

در پایان این مراسم از دانش آموزان برگزیده مسابقه درس هایی از قرآن کریم تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + سه =