مهندس مهدی رفیعی به عنوان سرپرست جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جرفویه معرفی گردید

فرماندار جرقویه: محور شهرضا به نصرآباد یکی از محورهای شلوغ و بار ترافیکی بسیاری دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جرقویه با حضور ریاحی فرماندار، جعفری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راهداری استان، خاکیان مدیر حراست اداره کل راهداری استان، فرمانده پلیس راه جرقویه و شهرداران شهرهای نیک آباد، محمد آباد و نصرآباد در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

در این مراسم محسن ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه حفظ و نگهداری راه ها در راستای رضایتمندی عموم مردم است، افزود: یکی از وظایف نیروهای خدوم راهداری رفع نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی شهرستان است.

فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه محور شهرضا به نصرآباد یکی از محورهای شلوغ و بار ترافیکی بسیاری دارد و نیاز هست تا مسئولین نسبت به احداث یک باند دیگر در این محور اقدام نمایند، گفت: با توجه به مساحت زیاد شهرستان اعتبارات تملک دارایی به منظور ترمیم و مرمت راه ها و جاده ها را کفاف نمیدهد.

وی تصریح کرد : در سطح شهرستان مشکلات زیادی در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای وجود دارد از جمله ترمیم و روکش آسفالت اکثر محورها و نصب تابلوی علائم راهنمایی و رانندگی در نقاط حادثه خیز که نیاز است متولیان راهداری در این زمینه اهتمام ویژه ای داشته باشند.

در پایان از زحمات مهندس رضائیان رئیس سابق اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تقدیر و تشکر به عمل آمد و مهندس مهدی رفیعی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی گردید.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 19 =