مهندس مهدی رفیعی به عنوان سرپرست جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جرفویه معرفی گردید

فرماندار جرقویه: محور شهرضا به نصرآباد یکی از محورهای شلوغ و بار ترافیکی بسیاری دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جرقویه با حضور ریاحی فرماندار، جعفری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راهداری استان، خاکیان مدیر حراست اداره کل راهداری استان، فرمانده پلیس راه جرقویه و شهرداران شهرهای نیک آباد، محمد آباد و نصرآباد در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

در این مراسم محسن ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه حفظ و نگهداری راه ها در راستای رضایتمندی عموم مردم است، افزود: یکی از وظایف نیروهای خدوم راهداری رفع نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی شهرستان است.

فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه محور شهرضا به نصرآباد یکی از محورهای شلوغ و بار ترافیکی بسیاری دارد و نیاز هست تا مسئولین نسبت به احداث یک باند دیگر در این محور اقدام نمایند، گفت: با توجه به مساحت زیاد شهرستان اعتبارات تملک دارایی به منظور ترمیم و مرمت راه ها و جاده ها را کفاف نمیدهد.

وی تصریح کرد : در سطح شهرستان مشکلات زیادی در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای وجود دارد از جمله ترمیم و روکش آسفالت اکثر محورها و نصب تابلوی علائم راهنمایی و رانندگی در نقاط حادثه خیز که نیاز است متولیان راهداری در این زمینه اهتمام ویژه ای داشته باشند.

در پایان از زحمات مهندس رضائیان رئیس سابق اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تقدیر و تشکر به عمل آمد و مهندس مهدی رفیعی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی گردید.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هجده =