امینی به عنوان سرپرست جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران جرقویه معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تکریم و معارفه سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران جرقویه با حضور ریاحی فرماندار شهرستان، نیکبخت معاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و برخی از مسئولین شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

محسن ریاحی فرماندار جرقویه در این مراسم ضمن تبریک دهه کرامت، با بیان اینکه هر چه سریعتر اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهرستان مستقر شود، گفت: در نظام جمهوری اسلامی شأنی جز خدمت رسانی به مردم وجود ندارد.

ریاحی با بیان اینکه خانواده معظم شهدا دارای جایگاه و منزلت زیادی در بین مردم و خداوند متعال دارند، افزود: هرگونه خدمت کردند به خانواده های معزز شهدا که برای این نظام عزیزانشان را فدا نمودند بسیار ناقابل است.

فرماندار جرقویه تصریح کرد: از سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران خواستار خدمات ارزنده تر و بیشتر به خانواده های شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان مورد انتطار است.

همه مسئولان دغدغه حل مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران داشته باشند

در ادامه نیکبخت معاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با بیان اینکه در قبال خون شهدا کار خاصی برای خانواده های آنان انجام ندادیم، افزود: تمامی مسؤلین دغدغه حل مشکلات خانواده های شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزدگان را داشته باشند.

معاون اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان عنوان کرد: جایگاه خانواده شهدا و ایثارگران بسیار ارزشمند و والا است و این امر باید برای مردم و جامعه تبیین شود.

نیکبخت با اشاره به اینکه ساماندهی گلزار شهدای شهرستان با قید فوریت ظرف دو سال آینده تکمیل خواهد شد، گفت: از مسئولین رده بالا درخواست داریم تا در تخصیص اعتبار در بین شهرستان ها عدالت را رعایت کنند و شهرستان های کم برخوردار را به صورت ویژه توجه نمایند.

وی خاطر نشان کرد: در زمینه های مختلف در کشور و استان ظرفیت های زیادی وجود دارد که می بایست این ظرفیت ها شناسایی و برای به ثمر رساندن آنها وقت و تلاش بیشتری صرف کرد.

در پایان نیز از زحمات قاسمی رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران تقدیر و تشکر به عمل آمد و امینی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست فعالین فضای مجازی جرقویه با فرماندار در محل مسجد انصار المهدی شهر نیک آباد برگزار گردید. محسن ریاحی فرماندار جرقویه در این نشست با بیان اینکه رسانه ها نقش مهمی در جهادتبیین دارند، افزود: دولت سیزدهم خدمات خیلی موثری در سطح شهرستان انجام داده است که […]

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه درسهایی از قرآن شهرستان با حضور فرماندار در محل دارالقرآن نیک آباد برگزار گردید. در این مراسم محسن ریاحی فرماندار با بیان اینکه قرآن کریم هدایتگر انسان به سوی خیر و سعادت است و بیشتر مشکلاتی که جامعه اسلامی با آن مواجه است […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با مدیرکل آموزش و پرورش استان جناب آقای ابراهیمی  از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱)  زمان: چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۰ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، رضا طاوسی معاون فرماندار در جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با مصرف مشروبات الکلی شهرستان با بیان اینکه سالانه تعداد زیادی از انسان ها براثر مصرف مشروبات الکلی جان خود را ازدست می دهند، افزود: مصرف مواد الکلی یک معضل اجتماعی است و همواره آسیب های اجتماعی دیگر […]

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفت =