بازدید فرماندار شهرستان جرقویه از مناطق گردشگری و طبیعی روستای سیان

بازدید فرماندار شهرستان جرقویه از مناطق گردشگری و طبیعی روستای سیان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار با حضور خود در روستای تاریخی سیان از مناطق زیارتی ، تفریحی و طبیعی همچون معدن نمک ، پوشش گیاهان دارویی ، تپه های آفرودی ، و چند غار بازدید نمود.

ریاحی با بیان اینکه هدف از بررسی جاذبه های گردشگری در روستاهای شهرستان را شناخت ظرفیت های گردشگری در روستاها است، افزود : شهرستان جرقویه به لحاظ برخورداری از پیشینه تاریخی و فرهنگی و دارا بودن توانایی بالقوه به خصوص مناظر خدادادی در صنعت گردشگری یکی از قطب های گردشگری استان را شکل می‌دهد.

فرماندار تصریح کرد: فرمانداری و مسئولین مربوطه سعی دارد تمامی ۲۱ روستای شهرستان را با شناخت از ظرفیت های گردشگری، بتوانند با اطلاع رسانی صحیح برای شناخته شدن هرچه بیشتر شهرستان جرقویه ،ظرفیتهای مغفول مانده را بالفعل تبدیل کنند.

وی خاطر نشان کرد:هر۲۱ روستا و ۴شهر شهرستان با توجه به وجود مناظر چشم انداز خدادادی ، آثار تاریخی زیاد و صنایع دستی میتوانند به تنهایی از گردشگران استقبال کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =