افتتاح اولین سالن سینمایی روستایی جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه طی مراسمی با حضور محسن ریاحی فرماندار و دیگر مسئولین اولین سالن سینمایی روستایی جرقویه افتتاح شد.

محسن ریاحی فرماندار شهرستاندر حاشیه این مراسم گفت: این سالن با کاربری چند منظوره هنر‌های نمایشی و تئاتر، سینمایی و برگزاری کنفرانس و کلاس‌های آموزشی در فضای به مساحت ۲۰۰ متر مربع ساخته شده است.

ریاحی افزود: برای ساخت و تجهیز این مجموعه بیش از ۱۰ میلیارد ریال از محل کمک‌های خیران روستا هزینه شده است.

وی گفت: ظرفیت ابتدایی این سالن در حال حاضر ۵۰ نفر است که در آینده به بیش از ۲۰۰ نفر افزایش می‌یابد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − سه =