فرماندار جرقویه: یکی از پارامترهای نظام جمهوری اسلامی مردمی بودن مسئولین است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان با بیان اینکه وظیفه اداره منابع طبیعی حفظ و حراست از اراضی طبیعی است، افزود: منابع طبیعی این موهبت الهی که در اختیار ماست باید به صورت امانت نگهداری کنیم تا آیندگان نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه مردم سرمایه های نظام جمهوری اسلامی هستند و جمهوری اسلامی تنها نظام سیاسی دنیاست که مردم تمامی امورات کشور مشارکت دارند، گفت: یکی از پارامترهای نظام جمهوری اسلامی مردمی بودن مسئولین است.

ریاحی تصریح کرد : از سرپرست جدید اداره منابع طبیعی انتظار می رود تعامل خوبی با دستگاهای اجرایی داشته باشد و به صورت جهادی و انقلابی اهداف و سیاست های منابع طبیعی را در شهرستان اجرا نماید.

در ادامه امینی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان نیز با بیان اینکه حدود ۹۰ درصد از مساحت استان اصفهان در اختیار منابع طبیعی است، گفت: شرایط نیروی انسانی و میزان اعتبار برای حفظ و نگهداری از اراضی منابع طبیعی بسیار محدود است.

وی با اشاره به اینکه وظیفه منابع طبیعی تأمین امنیت اراضی طبیعی و آسیب نرساندن به این موهیت الهی است، افزود: ورود به عرصه های منابع طبیعی بسیار دشوار است و کارشناس منابع طبیعی پاسخگوی مسئولین و مردم است.

در پایان نیز از زحمات شجاعی رئیس سابق اداره منابع طبیعی جرقویه تقدیر و تشکر به عمل آمد و آقاسی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =