فرماندار جرقویه: یکی از پارامترهای نظام جمهوری اسلامی مردمی بودن مسئولین است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان با بیان اینکه وظیفه اداره منابع طبیعی حفظ و حراست از اراضی طبیعی است، افزود: منابع طبیعی این موهبت الهی که در اختیار ماست باید به صورت امانت نگهداری کنیم تا آیندگان نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه مردم سرمایه های نظام جمهوری اسلامی هستند و جمهوری اسلامی تنها نظام سیاسی دنیاست که مردم تمامی امورات کشور مشارکت دارند، گفت: یکی از پارامترهای نظام جمهوری اسلامی مردمی بودن مسئولین است.

ریاحی تصریح کرد : از سرپرست جدید اداره منابع طبیعی انتظار می رود تعامل خوبی با دستگاهای اجرایی داشته باشد و به صورت جهادی و انقلابی اهداف و سیاست های منابع طبیعی را در شهرستان اجرا نماید.

در ادامه امینی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان نیز با بیان اینکه حدود ۹۰ درصد از مساحت استان اصفهان در اختیار منابع طبیعی است، گفت: شرایط نیروی انسانی و میزان اعتبار برای حفظ و نگهداری از اراضی منابع طبیعی بسیار محدود است.

وی با اشاره به اینکه وظیفه منابع طبیعی تأمین امنیت اراضی طبیعی و آسیب نرساندن به این موهیت الهی است، افزود: ورود به عرصه های منابع طبیعی بسیار دشوار است و کارشناس منابع طبیعی پاسخگوی مسئولین و مردم است.

در پایان نیز از زحمات شجاعی رئیس سابق اداره منابع طبیعی جرقویه تقدیر و تشکر به عمل آمد و آقاسی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست فعالین فضای مجازی جرقویه با فرماندار در محل مسجد انصار المهدی شهر نیک آباد برگزار گردید. محسن ریاحی فرماندار جرقویه در این نشست با بیان اینکه رسانه ها نقش مهمی در جهادتبیین دارند، افزود: دولت سیزدهم خدمات خیلی موثری در سطح شهرستان انجام داده است که […]

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه درسهایی از قرآن شهرستان با حضور فرماندار در محل دارالقرآن نیک آباد برگزار گردید. در این مراسم محسن ریاحی فرماندار با بیان اینکه قرآن کریم هدایتگر انسان به سوی خیر و سعادت است و بیشتر مشکلاتی که جامعه اسلامی با آن مواجه است […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با مدیرکل آموزش و پرورش استان جناب آقای ابراهیمی  از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱)  زمان: چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۰ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، رضا طاوسی معاون فرماندار در جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با مصرف مشروبات الکلی شهرستان با بیان اینکه سالانه تعداد زیادی از انسان ها براثر مصرف مشروبات الکلی جان خود را ازدست می دهند، افزود: مصرف مواد الکلی یک معضل اجتماعی است و همواره آسیب های اجتماعی دیگر […]

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 8 =