فرماندار جرقویه: حضور خیران در عرصه های مختلف، فضای امید و همدلی را در جامعه ایجاد می کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه مجمع خیرین شهرستان با بیان اینکه یکی از برکات ماه مبارک رمضان افزایش میزان کرامت، انفاق و دستگیری از نیازمندان است،گفت: حضور خیران در عرصه های مختلف، فضای امید و همدلی را در جامعه ایجاد می کنند،که با سخاوت دستان پر خیر و برکت خیران عزیز شاهد باز شدن گره های افرادی که به دلایل غیر عمد در بند زندان ها هستند، باشیم.

سیدحسن علوی نایینی رییس حوزه قضایی جرقویه گفت: در اولین برنامه گلریزان شهرستان برای آزادی زندانیان مالی خیران بیش از ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال پرداخت کردند.

اسدالله گرجی زاده رییس ستاد دیه استان اصفهان نیزگفت: ۲۹۴ بدهکار مالی و محکوم به پرداخت دیه غیر عمد فقط در ماه مبارک رمضان امسال توانستند با مساعدت خیران استان از بند رهایی یابند.

مسئول شورای زکات جرقویه هم گفت: امسال در برنامه‌های کمک‌های مومنانه و مواسات در ماه مبارک رمضان، شهرستان جرقویه رتبه اول استان را داشته است.
حجت الاسلام خلیل کوهگرد گفت: توزیع ۴ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۴۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، ۲۵ سری جهیزیه به ارزش ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و ساخت ۱۰ واحد مسکونی محرومان با ۳۰ میلیارد ریال هزینه از محل کمک‌های خیران ومشارکت کمیته امداد و بسیج سازندگی، بخشی از فعالیت خیران در شهرستان جرقویه بوده است.

در پایان این نشست مقرر شد، اعضای جلسه با شناسایی و معرفی خیران شهرستان نسبت به فعالسازی گروه‌های مختلف خیرین اقدام کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست فعالین فضای مجازی جرقویه با فرماندار در محل مسجد انصار المهدی شهر نیک آباد برگزار گردید. محسن ریاحی فرماندار جرقویه در این نشست با بیان اینکه رسانه ها نقش مهمی در جهادتبیین دارند، افزود: دولت سیزدهم خدمات خیلی موثری در سطح شهرستان انجام داده است که […]

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه درسهایی از قرآن شهرستان با حضور فرماندار در محل دارالقرآن نیک آباد برگزار گردید. در این مراسم محسن ریاحی فرماندار با بیان اینکه قرآن کریم هدایتگر انسان به سوی خیر و سعادت است و بیشتر مشکلاتی که جامعه اسلامی با آن مواجه است […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با مدیرکل آموزش و پرورش استان جناب آقای ابراهیمی  از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱)  زمان: چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۰ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، رضا طاوسی معاون فرماندار در جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با مصرف مشروبات الکلی شهرستان با بیان اینکه سالانه تعداد زیادی از انسان ها براثر مصرف مشروبات الکلی جان خود را ازدست می دهند، افزود: مصرف مواد الکلی یک معضل اجتماعی است و همواره آسیب های اجتماعی دیگر […]

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =