فرماندار جرقویه: حضور خیران در عرصه های مختلف، فضای امید و همدلی را در جامعه ایجاد می کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه مجمع خیرین شهرستان با بیان اینکه یکی از برکات ماه مبارک رمضان افزایش میزان کرامت، انفاق و دستگیری از نیازمندان است،گفت: حضور خیران در عرصه های مختلف، فضای امید و همدلی را در جامعه ایجاد می کنند،که با سخاوت دستان پر خیر و برکت خیران عزیز شاهد باز شدن گره های افرادی که به دلایل غیر عمد در بند زندان ها هستند، باشیم.

سیدحسن علوی نایینی رییس حوزه قضایی جرقویه گفت: در اولین برنامه گلریزان شهرستان برای آزادی زندانیان مالی خیران بیش از ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال پرداخت کردند.

اسدالله گرجی زاده رییس ستاد دیه استان اصفهان نیزگفت: ۲۹۴ بدهکار مالی و محکوم به پرداخت دیه غیر عمد فقط در ماه مبارک رمضان امسال توانستند با مساعدت خیران استان از بند رهایی یابند.

مسئول شورای زکات جرقویه هم گفت: امسال در برنامه‌های کمک‌های مومنانه و مواسات در ماه مبارک رمضان، شهرستان جرقویه رتبه اول استان را داشته است.
حجت الاسلام خلیل کوهگرد گفت: توزیع ۴ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۴۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، ۲۵ سری جهیزیه به ارزش ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و ساخت ۱۰ واحد مسکونی محرومان با ۳۰ میلیارد ریال هزینه از محل کمک‌های خیران ومشارکت کمیته امداد و بسیج سازندگی، بخشی از فعالیت خیران در شهرستان جرقویه بوده است.

در پایان این نشست مقرر شد، اعضای جلسه با شناسایی و معرفی خیران شهرستان نسبت به فعالسازی گروه‌های مختلف خیرین اقدام کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =