فرماندار جرقویه: امحاء مواد خوراکی فاسد در سطح شهرستان جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار در حاشیه بازرسی از واحدهای صنفی جرقویه با بیان اینکه تیم بازرسی اصناف شهرستان با حضور نمایندگانی از فرمانداری، تعزیرات حکومتی، اداره صمت، شبکه بهداشت و انتظامی جهت گشت و بازرسی از صنوف تشکیل شد، افزود: هدف از تشکیل تیم بازرسی در راستای تامین امنیت و سلامت مواد غذایی در شهرستان است.

فرماندار جرقویه ضمن تشکر از واحدهای صنفی که نکات بهداشتی و در درج نرخ قیمت گزاری محصولات خود را رعایت نموده بودند،گفت: در این بازرسی با برخی از متخلفینی که مواد غذایی آن ها فاسد شده بود برخورد، امحاء و اخطار داده شد گه در صورت مشاهده مجدد تخلف مغازه فرد خاطی پلمپ و جریمه خواهد شد.

ریاحی عنوان کرد: واحدهای صنفی که تداخل صنفی دارند تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده با آنها به جد برخورد قانونی خواهد شد؛ به عنوان مثال سوپرمارکت ها حق فروش میوه جات و سبزیجات را ندارند.

ریاحی تصریح کرد: از عموم مردم شهرستان تقاضا داریم در صورتی که کسبه ای کم فروشی، گرانفروشی ، احتکار، عدم رعایت نکات بهداشتی و عدم درج نرخ قیمت گزاری محصولات مشاهده نمودند با شماره گیری ۱۲۴و۱۳۵ شکایت و گزارش خود را اعلام نمایند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =