فرماندار جرقویه: تعالی، رشد و توسعه هر جامعه در گرو آموزش و پرورش است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه اولین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال جدید در دو بخش مرکزی و علیا با حضور محسن ریاحی فرماندار شهرستان برگزار شد.

این جلسات که در دو بخش و با حضور روسای ادارات آموزش و پرورش دو بخش و دیگر اعضا برگزار شد ، ریاحی ضمن تبریک سال جدید و ماه مبارک رمضان با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش در سطح شهرستان گفت:در سال جدید باید تلاش شود تا حدالامکان، نواقص موجود در تجهیزات مدارس، کمبود کلاس های درس و اتمام مدارس نیمه تمام با مشارکت خیرین و سازمان نوسازی مدارس ،به بهره برداری برسد.

ریاحی در ادامه گفت:برخوردارى از آموزش و پرورش یک حق اجتماعى تلقى می شود که طی آن می باید فضای آموزشی را برای دانش آموزان شادمان ، دلنشین و روح نواز نمود.

محسن ریاحی با اشاره روز جهانی قدس بیان کرد: امسال بار دیگر عزم و اراده و وحدت امت اسلامی بالاخص ملت انقلابی و ظلم ستیز ایران اسلامی در حمایت از آرمان قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین را در معرض جهانیان قرار خواهد داد.

وی حضور حداکثری و باشکوه فرهنگیان و دانش آموزان در مراسم روز قدس را میثاق مجدد با آرمان های امام خمینی(ره)،مقام معظم رهبری و شهدای سرافراز عنوان نمود.

وی در ادامه با اشاره به تلاش های بی ادعا و مستمر معلمان و نزدیک شدن به روز پاسداشت مقام معلم ، افزود: تعالی، رشد و توسعه هر جامعه در گرو آموزش و پرورش صحیح است، آمیختن علم و عمل و آراستن تحصیل با فضایل اخلاقی و تهذیب میسر نیست مگر به همت استادان و معلمان دانشمند و از خود گذشته که باید دستگاه ها ی اداری در راستای تکریم مقام معلم همکاری با اداره آموزش و پرورش همکاری لازم را نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 2 =