فرماندار جرقویه: تعالی، رشد و توسعه هر جامعه در گرو آموزش و پرورش است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه اولین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال جدید در دو بخش مرکزی و علیا با حضور محسن ریاحی فرماندار شهرستان برگزار شد.

این جلسات که در دو بخش و با حضور روسای ادارات آموزش و پرورش دو بخش و دیگر اعضا برگزار شد ، ریاحی ضمن تبریک سال جدید و ماه مبارک رمضان با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش در سطح شهرستان گفت:در سال جدید باید تلاش شود تا حدالامکان، نواقص موجود در تجهیزات مدارس، کمبود کلاس های درس و اتمام مدارس نیمه تمام با مشارکت خیرین و سازمان نوسازی مدارس ،به بهره برداری برسد.

ریاحی در ادامه گفت:برخوردارى از آموزش و پرورش یک حق اجتماعى تلقى می شود که طی آن می باید فضای آموزشی را برای دانش آموزان شادمان ، دلنشین و روح نواز نمود.

محسن ریاحی با اشاره روز جهانی قدس بیان کرد: امسال بار دیگر عزم و اراده و وحدت امت اسلامی بالاخص ملت انقلابی و ظلم ستیز ایران اسلامی در حمایت از آرمان قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین را در معرض جهانیان قرار خواهد داد.

وی حضور حداکثری و باشکوه فرهنگیان و دانش آموزان در مراسم روز قدس را میثاق مجدد با آرمان های امام خمینی(ره)،مقام معظم رهبری و شهدای سرافراز عنوان نمود.

وی در ادامه با اشاره به تلاش های بی ادعا و مستمر معلمان و نزدیک شدن به روز پاسداشت مقام معلم ، افزود: تعالی، رشد و توسعه هر جامعه در گرو آموزش و پرورش صحیح است، آمیختن علم و عمل و آراستن تحصیل با فضایل اخلاقی و تهذیب میسر نیست مگر به همت استادان و معلمان دانشمند و از خود گذشته که باید دستگاه ها ی اداری در راستای تکریم مقام معلم همکاری با اداره آموزش و پرورش همکاری لازم را نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست فعالین فضای مجازی جرقویه با فرماندار در محل مسجد انصار المهدی شهر نیک آباد برگزار گردید. محسن ریاحی فرماندار جرقویه در این نشست با بیان اینکه رسانه ها نقش مهمی در جهادتبیین دارند، افزود: دولت سیزدهم خدمات خیلی موثری در سطح شهرستان انجام داده است که […]

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه درسهایی از قرآن شهرستان با حضور فرماندار در محل دارالقرآن نیک آباد برگزار گردید. در این مراسم محسن ریاحی فرماندار با بیان اینکه قرآن کریم هدایتگر انسان به سوی خیر و سعادت است و بیشتر مشکلاتی که جامعه اسلامی با آن مواجه است […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با مدیرکل آموزش و پرورش استان جناب آقای ابراهیمی  از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱)  زمان: چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۰ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، رضا طاوسی معاون فرماندار در جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با مصرف مشروبات الکلی شهرستان با بیان اینکه سالانه تعداد زیادی از انسان ها براثر مصرف مشروبات الکلی جان خود را ازدست می دهند، افزود: مصرف مواد الکلی یک معضل اجتماعی است و همواره آسیب های اجتماعی دیگر […]

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =