فرماندار جرقویه: یکی از اهداف دولت محرومیت زدایی در سطح شهرستان است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در حاشیه کمک مؤمنانه خیرین روستای کمال آباد با بیان اینکه تمام مسؤولین به صورت جهادگونه مسیر اهداف نظام انقلاب اسلامی حرکت کنند، افزود: یکی از اهداف دولت و خدمتگزاران محرومیت زدایی در سطح شهرستان است.

ریاحی با اشاره به اینکه مردم روستای کمال آباد مردمی متدین، انقلابی و ولایتمدار هستند، گفت: در سال جاری اعتباری در خصوص ساماندهی گلزار شهدا و تکمیل پروژه های عمرانی روستای کمال آباد در نظر گرفته شده است.

فرماندار جرقویه تصریح کرد : یکی از روستاهای هدف ما در خصوص زیرساخت های مختلف عمرانی، فرهنگی و ورزشی روستای کمال آباد است که با کمک خیرین عزیز بتوانیم اقدامات خوبی در این زمینه انجام دهیم.

ریاحی افزود: با توجه به شعار سال که توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان مهار تورم و رشد تولید نام گذاری شده است ، وظیفه همه ما این است که با تلاش مضاعف بتوانیم در راستای تحقق شعار سال گام برداریم.

شایان ذکر است در این مراسم معنوی حدود ۲۰۰ بسته معیشتی که هر بسته به ارزش ۵میلیون ریال توسط مؤسسه خیریه حضرت علی(ع)، پایگاه بسیج برادران و خواهران تهیه شده بود توسط فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای کمال آباد بین نیازمندان روستا توزیع گردید.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یازده =