فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جرقویه:تشکیل ستاد کنگره شهدا در شهرستان جرقویه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جرقویه:تشکیل ستاد کنگره شهدا در شهرستان جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، سرهنگ فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جرقویه در جلسه شورای اداری با بیان اینکه جرقویه حدود ۴۹۵ شهید تقدیم انقلاب اسلامی نموده است، افزود: ستاد کنگره شهدای جرقویه سه ماه گذشته تشکیل شده است و در قالب شانزده کمیته در حال فعالیت است.

وی افزود:هدف کنگره شهدا آمار دقیق مشخصات، جمع آوری وصیتنامه و محل شهادت این شهدای عزیز و بارگزاری مطالب در سایت شهدای جرقویه است.
سرهنگ فاطمی با اشاره به اینکه یکی دیگر از وظایف کنگره شهدا شناسایی ایثارگران است، افزود: در آینده نزدیک اولین کنگره شهدا در شهرستان برگزار می شود و از خانواده های معظم شهدا، جانبازان فداکار و ایثارگران عزیز تجلیل و تکریم به عمل خواهد آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =