رئیس کمیته امداد امام بخش مرکزی جرقویه:۳۷۶ فقره تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان جهت راه اندازی مشاغل خانگی پرداخت شده است

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، جعفری رئیس کمیته امداد امام بخش مرکزی در جلسه شورای اداری با بیان اینکه ترویج فرهنگ اشتغال زایی برای مددجویان و نیازمندان یکی از سیاست های کمیته امداد است، افزود: در سطح شهرستان به همت مردم خیّر و نیکوکار اقدامات خوبی در خصوص تأمین مایحتاج نیازمندان و مستمندان صورت گرفته است.

جعفری با اشاره به اینکه ۳۷۶ فقره تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان جهت راه اندازی مشاغل خانگی پرداخت شده است، افزود: تمامی صدقات، وجوهات زکات و فطریه صرف هزینه محرومین همان شهر یا روستا می شود.

وی عنوان کرد: ۲۱ واحد مسکونی نیمه تمام برای محرومین در نظر گرفته شده است که تا کنون ۷ واحد مسکونی تکمیل و در اختیار متقاضیان گردیده و ۵ واحد مسکونی در شهرک گیوان مشکل آب، برق و گاز دارند که امیداریم با همت مسئولین مربوطه مشکلات مرتفع شود و در اختیار متقاضیان گردد.

رئیس کمیته امداد بخش مرکزی تصریح کرد: کمیته امداد با فرمان امام خمینی(ره) در تاریخ۱۴ اسفند سال ۱۳۵۷ با هدف رفع نیازهای معیشیتی نیازمندان و به منظور توانمندی فکری، فرهنگی و اقتصادی خانواده ها تأسیس گردید و در حال حاضر کلیه درآمدهای آن اعم از صدقات، وجوهات زکات و فطریه بین نیازمندان تقسیم و هزینه می شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − یک =