حجت الاسلام و المسلمین رسول محمودیان مفید به عنوان سرپرست جدید امور تبلیغات اسلامی شهرستان جرقویه معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم معرفی سرپرست جدید امور تبلیغات اسلامی شهرستان جرقویه با حضور ریاحی فرماندار جرقویه، حجت الاسلام و المسلمین سرلک معاونت کل سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان و برخی مسئولین دیگر در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

دراین مراسم محسن ریاحی فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه شهرستان جرقویه یکی از شهرستان های مذهبی استان به شمار می رود،افزود: حفظ و حراست از فرهنگ اسلامی و ترویج آن حاصل تلاش و همت مسئولین به ویژه سازمان تبلیغات اسلامی است.

ریاحی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی قلب فرهنگی هر شهرستان می باشد،عنوان کرد: مراکز فرهنگی به خصوص مساجد، حسینه ها و پایگاه های بسیج جزء مراکز استراتژیک کارهای فرهنگی است.

وی افزود: در تمدن فرهنگ اسلامی طبق منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت مردمی و جوانان مؤمن و متعهد انقلابی بتوانیم برنامه های مناسبی در سطح شهرستان با همفکری روحانیون و مشارکت مردم برگزار نمائیم.

فرماندار تصریح کرد: حدود۱۷۰ هیئت مذهبی در سطح شهرستان در حال فعالیت می باشند که در ایام محرم و صفر هر شب برنامه های عزاداری و سوگواری در مساجد و تکیه ها برگزار می نمایند.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین رسول محمودیان مفید به عنوان سرپرست جدید اداره امور تبلیغات اسلامی شهرستان معرفی گردید.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست فعالین فضای مجازی جرقویه با فرماندار در محل مسجد انصار المهدی شهر نیک آباد برگزار گردید. محسن ریاحی فرماندار جرقویه در این نشست با بیان اینکه رسانه ها نقش مهمی در جهادتبیین دارند، افزود: دولت سیزدهم خدمات خیلی موثری در سطح شهرستان انجام داده است که […]

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه درسهایی از قرآن شهرستان با حضور فرماندار در محل دارالقرآن نیک آباد برگزار گردید. در این مراسم محسن ریاحی فرماندار با بیان اینکه قرآن کریم هدایتگر انسان به سوی خیر و سعادت است و بیشتر مشکلاتی که جامعه اسلامی با آن مواجه است […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با مدیرکل آموزش و پرورش استان جناب آقای ابراهیمی  از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱)  زمان: چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۰ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، رضا طاوسی معاون فرماندار در جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با مصرف مشروبات الکلی شهرستان با بیان اینکه سالانه تعداد زیادی از انسان ها براثر مصرف مشروبات الکلی جان خود را ازدست می دهند، افزود: مصرف مواد الکلی یک معضل اجتماعی است و همواره آسیب های اجتماعی دیگر […]

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =