حضور فرماندار در مراسم درختکاری شهر محمدآباد و نیک آباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، محسن ریاحی فرماندار به اتفاق بخشدار مرکزی ، اعضای شورای اسلامی شهر محمدآباد،نیک آباد و شهرداران شهر محمدآباد و نیک آباد، فرمانده پلیس راه، فرمانده کلانتری نیک اباد و برخی از مسئولین شهرستان با حضور خود چندین اصله نهال در محل بلوار غدیر شهر نیک آباد و پارک کوهستان شهر محمد آباد اقدام به کاشت نمودند.

محسن ریاحی در حاشیه این مراسم گفت: حفاظت از محیط زیست با مشارکت تمامی آحاد جامعه و رعایت ضوابط زیست محیطی امکان پذیراست .

وی با شاره به اینکه درخت و درختکاری نماد سرسبزی و شادابی و مظهر آبادی و عمران است که در دین مبین اسلام و آیات و روایات تاکید زیادی بر آن شده است، افزود: به رسم میراث‌داری و امانت‌داری با کاشت حداقل یک اصله نهال در راستای حفظ و توسعه منابع طبیعی و گسترش زندگی بر این کره خاکی، نقش موثری داشته باشیم.

شایان ذکر است در شهر محمدآباد ۶۵۰ اصله درخت ۴الی ۵ساله زیتون،زیتون تلخ،سنجد، بلوط،کاج، ارغوان، اکالیپتوس،سرو و…. با هزینه ای بالغ بر ۸۴میلیون تومان از بودجه شهرداری تأمین ودر طول هفته منابع طبیعی در سطح شهر کاشته خواهد شد.

همچنین در شهرنیک آباد حدود۱۰۰ نهال سرو همراه با گل کاری در میادین و بلوارهای این شهر با اعتباری بالغ بر ۱۰۰میلیون تومان از محل اعتبارات شهرداری تأمین و کاشته شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =