فرماندار جرقویه: تشکیل اتاق فکر جوانان در ادارات شهرستان

محسن ریاحی فرماندار جرقویه: در آینده نزدیک اتاق فکر جوانان در ادارات شهرستان تشکیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان با اشاره به اینکه جوانان بزرگ ترین سرمایه اجتماعی کشور هستند، افزود: باید از تمامی ظرفیت جوانان در مسیر توسعه و رشد کشور و شهرستان استفاده کرد.

ریاحی با بیان اینکه اهداف ستاد ساماندهی امور جوانان ارتباط تنگاتنگ‌ مسئولین با جوانان ،شناخت دغدغه های آنان ، بررسی و کاهش آسیب های اجتماعی و پیگیری وضعیت اشتغال و مشکلات جوانان است، گفت: رؤسای ادارات در راستای پویایی ادارات خود و ارتباط با جوانان بسترهای لازم در خصوص راه اندازی اتاق فکر با حضور جوانان اقدام نمایند.

در ادامه رمضانی رییس اداره ورزش و جوانان جرقویه و اعضای حاضردر جلسه نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه جوانان و همچنین برنامه ریزی های لازم در خصوص برگزاری مراسمات و جشن ها بمناسبت ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان در  سطح شهرستان مطالبی را مطرح نمودند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + شش =