دیدار فرماندار بافرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، همزمان با میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار، محسن ریاحی فرماندار به اتفاق برخی از پرسنل فرمانداری با جناب سرهنگ مهدی فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جرقویه در محل دفتر فرماندهی دیدار و گفتگو کرد.

محسن ریاحی فرماندار ضمن عرض تبریک این روز خجسته از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مجموعه سپاه بابت همراهی ها با مسئولین شهرستان و مردم تقدیر و تشکر نمود و گفت: وظیفه اصلی سپاه پاسداری از انقلاب اسلامی است.

فرماندار جرقویه بابیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهاد مردمی است که در تمامی عرصه ها نقش‌آفرین هستند، هم در جنگ نرم، سخت و هم در بحث جهاد سازندگی با قدرت و به موقع ورود پیدا می کنند،افزود، سپاه حافظ انقلاب و ارزشهاست و پاسداران عزیز خط مقدم دفاع از انقلاب و ارزشها هستند.

در ادامه جناب سرهنگ فاطمی ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار و همراهان در خصوص برخی از فعالیت های بسیج و سپاه در شهرستان اشاره نمود.

در پایان لوح یادبودی توسط فرماندار جرقویه به فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اهدا گردید.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هجده =