برگزاری جلسه هم اندیشی در خصوص میراث فرهنگی و گردشگری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، جلسه هم اندیشی فعالین گردشگری که به صورت وبینار و با حضور دکتر جوهری مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ، مهندس معتمدی بخشدار بخش مرکزی،میرحاج رئیس میراث فرهنگی و گردشگری جرقویه،دهیاران،شهرداران و برخی از فعالین و اساتید حوزه گردشگری در محل ارگ شهر محمدآباد برگزار گردید.

معتمدی بخشدار بخش مرکزی با اشاره به اهمیتحوزه گردشگری و پتانسل های موجود شهرستان، افزود : با وجود اماکن تاریخی مثل ارگ محمدآباد، روستای تاریخی قارنه،قلعه سیان، قلعه سعادت آبادهمچنین مکان های تفریحی همچون تپه ماسه خارا، چشمه روستای مالواجرد و تپه ماسه شهر حسن اباد که ظرفیت های مساعد در جذب گردشگر بوده که می تواند سالانه مسافران و گردشگران خارجی و داخلی  زیادی را به این شهرستان جذب نماید.

وی افزود: اقامتگاه های بومگردی نیز کمک شایانی در اسکان و اقامت دهی به مسافران می دهد و خود نیز نوعی جاذبه گردشگری محسوب می شود.

در ادامه این جلسه اساتیدو فعالین حوزه گردشگری شهرستان نیز به بیان مشکلات و مسائل خود به منظور تسهیل و رفع آنها با حمایت مسئولین شهرستان پرداخته شد.

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =