مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ با حضور گسترده مردم در شهرستان جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن با حضور امام جمعه معزز، فرماندار محترم، مسوولین خدوم و مردم ولایتمدار و مؤمن شهر نیک آباد جرقویه برگزار گردید.

مردم به صحنه آمدند تا بار دیگر اعلام کنند که به آرمان های امام راحل پایبندند، تا بگویند که تحریم ها اگر بر معیشت و زندگی آنها اثر می گذارد ولی دل هایشان همچون همیشه با انقلاب همراه است.

مردم جرقویه در جنگ تحمیلی نیز ثابت کردند دل های پاک و صافشان ارزشمندی این انقلاب را درک کرده و امید دارند این انقلاب راستین بتواند اهداف واقعی خود را در جامعه به منصه ظهور بنشاند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 16 =