افتتاح پروژه خط انتقال شبکه فشار متوسط به مجتمع دامپروری جرقویه

افتتاح پروژه خط انتقال شبکه برق فشار متوسط به مجتمع دامپروری جرقویه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، همزمان با گرامیداشت ایام ا.. دهه مبارک فجر پروژه خط انتقال شبکه برق فشار متوسط مجتمع دامپروری به طول ۱۰کیلومتر و تکمیل شبکه فشار ضعیف هوایی به طول ۲۷۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۸۰میلیارد ریال توسط شرکت برق و دفتر امور عشایر با حضور دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، دکتر جوهری مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، ریاحی فرماندار شهرستان جرقویه و برخی مسوولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

شایان ذکر است این مجتمع به مساحت ۲۱ هکتار و ۲۵۰ پلاک ۵۰۰ متری با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال احداث و تا کنون ۲۰۰ پلاک آن به عشایر عزیز واگذار شده است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سه =