پروژه زمین چمن مصنوعی روستای پیکان شهرستان جرقویه افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مهران زینلیان در آئین افتتاح پروژه زمین چمن روستای پیکان جرقویه اظهار کرد: طی چند روز اخیر پروژه‌های خوبی را در سطح استان به افتتاح رساندیم، همچنین صدها پروژه در بخش‌های روستایی افتتاح شده است. پیکان از روستاهای بسیار خوب و پررونق استان به‌شمار می‌رود که نیروی انسانی، مدیران و خدمات خوبی دارد.

وی ادامه داد: امیدواریم مشابه چنین جلساتی در افتتاح پروژه‌های مختلف با کار و تلاش داشته باشیم، همچنین فرماندار مجاهدانه در سطح شهرستان تلاش می‌کند تا شرایط به خوبی پیش برود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 15 =