طنین زنگ انقلاب در گلزار شهدای روستای مالواجرد توسط ریاحی فرماندار شهرستان جرقویه نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، همزمان با سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی زنگ انقلاب توسط محسن ریاحی فرماندار جرقویه، برخی مسؤولین بخش جرقویه علیا، دانش آموزان و اهالی خونگرم روستای مالواجرد نواخته شد.

در این مراسم ریاحی با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف علمی، درمانی، عمرانی، کشاورزی، صنعتی، ورزشی و… پیشرفت های قابل توجهی داشته است، افزود : با وجود تمامی تحریم ها و جنگهای ترکیبی دشمنان انقلاب، کشور عزیزمان ایران با هدایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) قله های ترقی و پیشرفت را طی میکند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 7 =