بیکاری یکی از عوامل گرایش جوانان به مواد مخدر است

معاون فرماندار: یکی از عواملی که باعث گرایش جوانان به مواد مخدر هست نبود شغل مناسب است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، معاون فرماندار در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه اعتیاد یک نوع بیماری است و درمان هم دارد، افزود: فرد معتاد که در مدت زمان مشخص در مراکز ترک اعتیاد برای درمان حضور دارد خانواده وی میتواند با مراجعه به کمیته امداد امام خمینی (ره) از کمکهای حین درمان و پس از درمان به خانواده ها بهره مند شوند.

معاون فرماندار با اشاره به اینکه یکی از عوامل موثر برای پیشگیری از اعتیاد ایجاد اشتغال می باشد، گفت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند تدوین برنامه های راهبردی است و با شناخت آسیب ها می توان از گسترش اعتیاد در جامعه جلوگیری کرد.

وی با بیان اینکه همه ما باید به وظایف خود در امر پیشگیری از اعتیاد خوب عمل کنیم، تصریح کرد: با توجه به اینکه هیچگونه مرکز ترک اعتیاد در سطح شهرستان وجود ندارد اگر فردی متقاضی احداث مرکز ترک اعتیاد است می تواند با مراجعه به بهزیستی شهرستان مراحل قانونی دریافت مجوز را طی نماید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =