۵۲درصد کاهش تصادفات و تلفات جاده ای در شهرستان جرقویه

فرماندار جرقویه: در سال جاری تا کنون نسبت به سال گذشته 52درصد کاهش تصادفات و تلفات جاده ای داشته ایم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه شورای ترافیک با اشاره به اینکه برخی از دوربرگردان های سطح شهرستان غیراستاندارد می باشد و باید آنها را مسدود کرد، افزود: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای به اتفاق پلیس راه از نقاط حادثه خیز مختلف شهرستان بازدید میدانی صورت دهند و پس از شناسایی نقاط در جلسه آینده شورای ترافیک موضوع مطرح و مورد بررسی قرار گیرد.

فرماندار جرقویه با بیان اینکه طول جاده های شهرستان بسیار زیاد بوده و برای تعمیر، نگهداری و احداث جاده نیاز به اعتبارات ملی است، افزود: محور جاده نصرآباد به شهرضا و بالعکس اوضاع مناسبی ندارد و حدود ۱۰۰ میلیاردتومان اعتبار نیاز دارد تا این محور دو بانده شود.

وی افزود: در محور سه راهی محمدآباد تا انتهای سه راهی رحیم آباد برخی از تقاطع ها که توسط بخش خصوصی احداث شده که برای سهولت آنها در فعالیت اقتصادی است و می بایست با آن ها مکاتبه شود تا برای استاندارد سازی تقاطع ها اقدامات لازم را صورت دهند.

ریاحی با اشاره به اینکه در سال جاری تا کنون نسبت به سال گذشته ۵۲درصد کاهش تصادفات و تلفات جاده ای داشته ایم، گفت: متأسفانه اعتبارات فعلی بسیار ناچیز است و فقط می توان در بخش های بسیار کمی جهت مرمت یا اصلاح هزینه کنیم.

در ادامه این جلسه اعضای حاضر نسبت به برخی از مسائل مربوط من جمله بررسی نقاط حادثه خیز بخش مرکزی و بررسی ایمنی ترافیکی مدارس بخش مرکزی گفتگو و تبادل نظر کردند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − ده =