جلسه شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی بخش مرکزی شهرستان جرقویه با حضورمحسن ریاحی فرماندار شهرستان و میرحاج مدیر آموزش و پرورش بخش مرکزی

به گزاش روابط عمومی فرمانداری جرقویه صبح امروز مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ جلسه شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی بخش مرکزی شهرستان جرقویه با حضور ریاحی فرماندار شهرستان، میرحاج مدیر آموزش و پرورش، داستانی کارشناس نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش، شفیعی و صفاری کارشناسان آموزش و پرورش و جمعی از سوادآموزان جرقویه مرکزی در محل فرمانداری شهرستان جرقویه برگزار شد.

در این جلسه ریاحی ، ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س)، سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی را به سوادآموزان عزیز و جمع حاضر تبریک و تهنیت گفت.

وی در ادامه اظهار داشت : انقلاب اسلامی ما از همان ابتدا برنامه داشت و با تاسیس نهادهای مختلفی همچون نهضت سوادآموزی، جهاد سازندگی در روستاها و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به فرمان حضرت امام خمینی(ره) کشور به پیشرفت خوبی رسید و در حال حاضر آثار و برکات آن را مشاهده می‌کنیم.

فرماندار جرقویه نهضت سوادآموزی را یکی از مهمترین نهادهای آگاهی بخش خواند وگفت: افزایش نرخ باسوادی می تواند جامعه را به بلوغ فکری و شخصیت انسان را به تکامل برساندو مشارکت افراد و نخبگان را در توسعه اجتماعی و فرهنگی در جامعه افزایش دهد.

در پایان نیز میرحاج نیز ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه مشکلات سوادآموزان گرامی را  شرح داد و در ادامه داستانی کارشناس نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش، گزارشی از روند فعالیت‌های انجام شده و آماری از افراد جذب شده و قبول شده در نهضت سوادآموزی ارائه داد و خواستار همکاری اُرگان‌های مختلف در شناسایی بی‌سوادان بخش مرکزی شهرستان جرقویه گردید و افزود: شبکه بهداشت به عنوان ظرفیتی خوب  میتواند در راستای کمک به شناسایی بی سوادان منطقه و ترغیب و تشویق آنها در کلاس‌های نهضت کمک شایانی داشته باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =