جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان جرقویه با حضور فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه صبح امروز شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور محسن ریاحی فرماندار جرقویه و به میزبانی بخش مرکزی جرقویه برگزار شد.

در این جلسه ابتدا محسن ریاحی ضمن تسلیت ایام فاطمیه با اشاره به اتفاقات اخیر گفت: اتفاقتی که امروز ه در جامعه باعث خدشه دار شدن آسایش مردم شده است نشات گرفته از عدم آگاهی و شناخت افرادی ست که باعث تشویش اذهان عمومی شده  و عده ای بدون توجه به موضوع و صرف تخلیبه هیجانات دست به تخریب اموال مردم و ایجاد فضای نامناسب در جامعه زده اند.

ریاحی در ادامه نظام جمهوری اسلامی را از مترقی ترین نظام حاکم در جهان دانست و تاکیید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه ای چون قرآن حکیم، دین،مذهب و ائمه اطهار در جهان از مترقی تریننظام حاکم در جهان است و با تمام فشارهای دشمن هنوز نپام جمهوری اسلامی ایران استقلال و اقتدار خود را حفظ کرده است.

وی در پایان با اشاره بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سندتحول بنیادین عنوان کرد:شاکله اصلی  آموزش و پرورش حرکت در مسیر سند تحول بنیادین و گوش به فرمان بودن مقام معظم رهبری است.

در پایان سخنن فرماندار روسای آموزش و پرورش دوبخش هر یک به بیان مشکلات خود پرداختندکه از مهمترین آنها درخواست کمک های مالی ،ساماندهی مراکز مشاوره در دوبخش ، تکمیل ساختمان های نیمه تمام، تهیه تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی مدارس میباشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هفت =