جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان جرقویه با حضور فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه صبح امروز شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور محسن ریاحی فرماندار جرقویه و به میزبانی بخش مرکزی جرقویه برگزار شد.

در این جلسه ابتدا محسن ریاحی ضمن تسلیت ایام فاطمیه با اشاره به اتفاقات اخیر گفت: اتفاقتی که امروز ه در جامعه باعث خدشه دار شدن آسایش مردم شده است نشات گرفته از عدم آگاهی و شناخت افرادی ست که باعث تشویش اذهان عمومی شده  و عده ای بدون توجه به موضوع و صرف تخلیبه هیجانات دست به تخریب اموال مردم و ایجاد فضای نامناسب در جامعه زده اند.

ریاحی در ادامه نظام جمهوری اسلامی را از مترقی ترین نظام حاکم در جهان دانست و تاکیید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه ای چون قرآن حکیم، دین،مذهب و ائمه اطهار در جهان از مترقی تریننظام حاکم در جهان است و با تمام فشارهای دشمن هنوز نپام جمهوری اسلامی ایران استقلال و اقتدار خود را حفظ کرده است.

وی در پایان با اشاره بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سندتحول بنیادین عنوان کرد:شاکله اصلی  آموزش و پرورش حرکت در مسیر سند تحول بنیادین و گوش به فرمان بودن مقام معظم رهبری است.

در پایان سخنن فرماندار روسای آموزش و پرورش دوبخش هر یک به بیان مشکلات خود پرداختندکه از مهمترین آنها درخواست کمک های مالی ،ساماندهی مراکز مشاوره در دوبخش ، تکمیل ساختمان های نیمه تمام، تهیه تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی مدارس میباشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + نوزده =