نشست بصیرتی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور مسئولین ادارات شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه صبح دیروز ۱۴۰۱/۹/۵ نشست بصیرتی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور معاون فرماندار ،حجت الاسلام بابایی مسئول قرارگاه جهادکبیر سازمان تبلیغات استان و دیگر مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه ابتدا معاون فرماندار ضمن تبریک هفته بسیج گفت: مسئولین و کارکنان ادارات شهرستان باید روحیه بسیجی خود را حفظ و با همین روحیه بسیجی وجهادی به مردم خدمت کنند.

حجت الاسلام بابایی نیز ضمن تبریک هفته بسیج گفت: این نهادی که به فرمان حضرت امام خمینی (ره)  تاسیس شد متشکل از نیروهای انقلابی و جهادی  است  که هم در دوران انقلاب و هم در هشت سال دفاع مقدس خوب درخشیدن و پس از دوران جنگ نیز در تمام صحنه های سازندگی و خدمت رسانی وارد میدان شدند و امروز نیز بسیجیان در کنار حفاظت از امنیت کشورمان در بحث جهادی و جهادگری هرکجا نیاز به خدمت باشد حضور پیداخواهند کرد.

حجت الاسلام بابایی در ادامه ضمن تاکید بر خوش رویی با ارباب روجوع افزود: مسئولین باید با روی خوش و بسیجی وار به مردم خدمت کنند و این مهم در اولویت کاری آنها باشد.

وی در ادامه با اشاره به اغتشاشات اخیر اظهار داشت: همه ی دشمنان ایران با تمام تلاش هایی که در فضای مجازی جهت بدنام نمودن ایران را داشتند ناکام ماندند و ایران قوی به سکانداری مقام معظم رهبری از اینگونه شیطنت های دشمن که بسیار ناچیز و کوچک بشمار می آید ،ضربه نمیخورد بلکه روز به روز بر قدرت خود می افزاید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =