نشست بصیرتی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور مسئولین ادارات شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه صبح دیروز ۱۴۰۱/۹/۵ نشست بصیرتی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور معاون فرماندار ،حجت الاسلام بابایی مسئول قرارگاه جهادکبیر سازمان تبلیغات استان و دیگر مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه ابتدا معاون فرماندار ضمن تبریک هفته بسیج گفت: مسئولین و کارکنان ادارات شهرستان باید روحیه بسیجی خود را حفظ و با همین روحیه بسیجی وجهادی به مردم خدمت کنند.

حجت الاسلام بابایی نیز ضمن تبریک هفته بسیج گفت: این نهادی که به فرمان حضرت امام خمینی (ره)  تاسیس شد متشکل از نیروهای انقلابی و جهادی  است  که هم در دوران انقلاب و هم در هشت سال دفاع مقدس خوب درخشیدن و پس از دوران جنگ نیز در تمام صحنه های سازندگی و خدمت رسانی وارد میدان شدند و امروز نیز بسیجیان در کنار حفاظت از امنیت کشورمان در بحث جهادی و جهادگری هرکجا نیاز به خدمت باشد حضور پیداخواهند کرد.

حجت الاسلام بابایی در ادامه ضمن تاکید بر خوش رویی با ارباب روجوع افزود: مسئولین باید با روی خوش و بسیجی وار به مردم خدمت کنند و این مهم در اولویت کاری آنها باشد.

وی در ادامه با اشاره به اغتشاشات اخیر اظهار داشت: همه ی دشمنان ایران با تمام تلاش هایی که در فضای مجازی جهت بدنام نمودن ایران را داشتند ناکام ماندند و ایران قوی به سکانداری مقام معظم رهبری از اینگونه شیطنت های دشمن که بسیار ناچیز و کوچک بشمار می آید ،ضربه نمیخورد بلکه روز به روز بر قدرت خود می افزاید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هجده =