جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه صبح امروز جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج با حضور محسن ریاحی فرماندار و سرهنگ فاطمی فرمانده ناحیه شهرستان و دیگر مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اظهارداشت: در دوران پس از انقلاب بسیج همواره به عنوان نهادی مردمی و جهادی شناخته شده و فعالیت هایی که از سوی نیروهای بسیجی می بینیم قابل تقدیر است.

ریاحی در ادامه افزود: بسیج به عنوان نهادی که با فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شد، باعث حفظ نظام شده است و امروزه باید افتخار کنیم که در دولت سیزدهم مسئولینی انقلابی پای کار امده اند تا جهت حفظ ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران و آرمان های امام خمینی (ره) ،خدمتی صادقانه را با روحیه بسیجی به مردم هدیه دهند.

ریاحی در پایان خواستار تلاش برای هرچه بهتر شدن برنامه های هفته بسیج در شهرستان شد و تاکیید کرد: تلاش ما در هفته بسیج تقدیر از زحمات و خدمات نیروهای بسیجی به مردم و نظام جمهوری اسلامی است و همه مسئولین بایددر این راستا  تلاش کنند و با روحیه بسیجی وجهادی برنامه های هفته بسیج را در سطح شهرستان جهت دیده شدن فعالیت های ارزنده بسیج ، به بهترین  شکل ممکن اجرا کنند.

سرهنگ فاطمی نیز در این جلسه از برنامه های هفته بسیج خبر داد و گفت: برنامه های متعددی را در سطح شهرستان برنامه ریزی کردیم که از مهم ترین آنها همخوانی سرود سلام فرمانده با حضور خواننده ارزشی این اثر اقای روحی  با عنوان همایش شکوه و اقتدار بسیجیان است،  که مورخ ۱۴۰۱/۹/۳ در شهر محمدآباد و با همکاری فرمانداری، شهرداری ها و ناحیه سپاه برگزار خواهد شد .

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − 1 =