جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه صبح امروز جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج با حضور محسن ریاحی فرماندار و سرهنگ فاطمی فرمانده ناحیه شهرستان و دیگر مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اظهارداشت: در دوران پس از انقلاب بسیج همواره به عنوان نهادی مردمی و جهادی شناخته شده و فعالیت هایی که از سوی نیروهای بسیجی می بینیم قابل تقدیر است.

ریاحی در ادامه افزود: بسیج به عنوان نهادی که با فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شد، باعث حفظ نظام شده است و امروزه باید افتخار کنیم که در دولت سیزدهم مسئولینی انقلابی پای کار امده اند تا جهت حفظ ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران و آرمان های امام خمینی (ره) ،خدمتی صادقانه را با روحیه بسیجی به مردم هدیه دهند.

ریاحی در پایان خواستار تلاش برای هرچه بهتر شدن برنامه های هفته بسیج در شهرستان شد و تاکیید کرد: تلاش ما در هفته بسیج تقدیر از زحمات و خدمات نیروهای بسیجی به مردم و نظام جمهوری اسلامی است و همه مسئولین بایددر این راستا  تلاش کنند و با روحیه بسیجی وجهادی برنامه های هفته بسیج را در سطح شهرستان جهت دیده شدن فعالیت های ارزنده بسیج ، به بهترین  شکل ممکن اجرا کنند.

سرهنگ فاطمی نیز در این جلسه از برنامه های هفته بسیج خبر داد و گفت: برنامه های متعددی را در سطح شهرستان برنامه ریزی کردیم که از مهم ترین آنها همخوانی سرود سلام فرمانده با حضور خواننده ارزشی این اثر اقای روحی  با عنوان همایش شکوه و اقتدار بسیجیان است،  که مورخ ۱۴۰۱/۹/۳ در شهر محمدآباد و با همکاری فرمانداری، شهرداری ها و ناحیه سپاه برگزار خواهد شد .

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 4 =