جلسه هماهنگی بزرگداشت روز ۱۳ آبان

به گزارش روابط عمومی فرماندای جرقویه جلسه هماهنگی بزرگداشت ۱۳ آبان به ریاست محسن ریاحی فرماندار شهرستان و دیگر اعضا این ستاد برگزار شد.

محسن ریاحی در این نشست برگزاری راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان و روز دانش‌آموز را از مهم‌ترین برنامه‌های روز مبارزه با استکبار دانست و گفت:قطعاً مردم متدین و ولایتمدار شهرستان جرقویه بار دیگر با حضور حماسی خود مشت محکمی به دهان مستکبران عالم به ویژه آمریکای جنایتکار و صهیونیست‌ها خواهند زد.

در پایان این جلسه مقرر گردید مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان پس از نماز جمعه در بخش مرکزی در شهر نیک آباد و در بخش علیا در شهر حسن آباد برگزار گردد.

همچنین مقرر گردید یک دستگاه دوچرخه و جوایز نقدی دیگر به صورت قرعه کشی به دانش آموزان شرکت کننده در راهپیمایی ۱۳آبان اهدا شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + یک =