جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان

صبح امروز اولین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان جرقویه به ریاست طاووسی معاون فرماندار و با حضور بخشدار مرکزی ، عموسلطانی کارشناس مناسب سازی بهزیستی استان و دیگر مسئولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه طاووسی با اشاره به فراهم ساختن معابر و اماکن برای معلولان گفت: مناسب سازی اماکن را نه تنها برای معلولان و جانبازان سرافراز، بلکه برای افراد سالخورده و تمامی اقشار جامعه نیز باید انجام دهیم تا استفاده از امکانات جامعه برای همه فراهم شود .

در پایان معاون فرماندار پس از بحث و تبادل نظر بین اعضای این ستاد ،مصوباتی چون همکاری و مشارکت شهرداری ها جهت مناسب سازی معابر،نصب پوسترها در ادارت به منظور آشنایی بیشتر با فضاهای مناسب سازی ،بازدید کارشناسان این حوزه از سطح شهرستان و ارائه گزارش جهت رفع مشکلات مناسب سازی معابر و اماکن ،ایمن سازی پروژه های عمرانی ،فرهنگ سازی از طریق آموزش و پرورش جهت آشنا شدن دانش آموزان در تعامل با معلولان ،در این جلسه به تصویب رسید.

 

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 4 =