بازدید فرماندار از مراکز نیروی انتظامی شهرستان جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه محسن ریاحی فرماندار شهرستان از مراکز نیروی انتظامی شهرستان بازدید و از زحمات پرسنل نیروی انتظامی شهرستان در زمینه ارائه خدمات که با تلاش شبانه روزی آسایش و آرامش شهروندان را فراهم می کنند تقدیر کرد.

در حاشیه این مراسم محسن ریاحی  با بیان اینکه امنیت و نظم لازمه فعالیت اجتماعی است اظهار داشت: با رشادت ها و تلاش های شبانه روزی نیروی های انتظامی و خدمت جانانه آنها را در راستای نظم و امنیت شهرستان هیچگونه مشکل امنیتی را شاهد نبوده ایم.

وی در ادامه با تاکید بر همرامی بیشتر مردم و مسئولین با نیروی انتظامی افزود: نیروی انتظامی همواره با اقتدار و صلابت مثال زدنی خود در کنار مردم و حافظ جان و مال مردم بوده است و برای تحقق این وظیفه سنگین و مهم با همه توان و جدیت تلاش میکند.

 

:

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − پنج =